Ewolucja wg Opasińskiego 2

Tomasz Opasiński uaktualnił swoją nową stronę: pojawił się dział Evolution, zdjęcia i blog, a także poprawiony został skrypt wyświetlający plakaty. Ilość pokazywanych grafik została ograniczona do 50 na raz dzięki czemu strona nie spowalnia już przeglądarki.

Dział Evolution bardzo ciekawy, natomiast nie jestem pewien czy przyjęta forma bloga się sprawdzi. Trochę niewygodnie się czyta tak szeroki tekst, a przy większej ilości wpisów będzie trudno się poruszać po stronie. Mimo wszystko będę czytał, bo jestem ciekaw kulis powstawania plakatów.

4 komentarzy do “Ewolucja wg Opasińskiego 2”

 1. tomasz

  …prbowalem to jakos inaczej rozwiazac (z 3 kolumnami na przyklad) ale wtedy przy kilkudziesieciu artykulach polozonych obok siebie zaczynalo sie naprawde robic zamieszanie… teraz (jak w ksiazkach) jeden wpis zajmuje cala szerokosc “strony” i jest spojny z wygladem calej witryny… tak mi sie przynajmniej wydaje.. :)

  wesolych swiat.. :)
  ~t 2. mienta

  Tomku, ale rzeczywiście czyta się to niespecjalnie :/
  Prace masz na prawdę świetne ale ta strona … gdyby była bardziej przyjazna, łatwiejsza w obsłudze i przede wszystkim wygodniejsza do czytania i oglądania na prawdę mógłbyś mieć tam rzeszę fanów (szczególnie gdybyś połasił się o tutki). 3. Grzegorz

  “teraz (jak w ksiazkach) jeden wpis zajmuje cala szerokosc “strony” i jest spojny z wygladem calej witryny”

  oj, na mojej rozdzialce widze 1/5 kolejengo wpisu.

  to w koncu blog … tylko (moze zastosowac opcje – kliknij w wpis a on sie przesuwa na srodek ekranu i zatrzymuje)

  a pomijajac ten drobny detal to,
  jestem wystrzelony w kosmos takim talentem, smakiem i fach’em w reku :) 4. tomasz

  …szczerze? nie mam czasu na zmiane layoutu. nie chce mi sie wydziwiac ze specalna podstrona tylko dla bloga. :) zostanie tak jak jest – spojnie z reszta strony. :) strona to tylko efekt uboczny mojej dzialalnosci a nie jej epicentrum… niestety. moze kiedys sie nim stanie… zobaczymy… poki co… tylko tyle. przepraszam. :)

  …aaaaa, no.. wszystiego najlepszego z okazji nowego roku! :)
  ~tZostaw komentarz

Trackback: http://blog.9gods.com/2007/12/21/ewolucja-wg-opasinskiego-2/trackback/