Lost 5 za dwa miesiące

Lost sezon 5.

Premiera piątej serii serialu “Lost” zapowiedziana jest na 21 Stycznia 2009 roku, także jeszcze chwilę przyjdzie poczekać. Parę dni temu ABC.com wypuściło film promocyjny, który właściwie jest klipem muzycznym z starymi (nie do końca jestem pewien) fragmentami serii. Oby czas oczekiwania nie przedłużył się tak jak Axlowi wydanie nowej płyty Guns N’ Roses. Chociaż w tym drugim wypadku akurat wszystko mi jedno. 21 Stycznia będzie można obejrzeć odcinek specjalny “Lost”, zapewne przypominający poprzednie wydarzenia jak i dwa nowe odcinki na raz.

Jeśli zaś chodzi o plakat (link powyżej), ten w wersji pionowej zapowiada chyba eksperymenty ze zmniejszaniem ciał lub zaburzeniami perspektywy: patrz aktorka w pomarańczowo/brązowej koszulce. Żarty żartami, ale mam nadzieję, że J.J. Abrams nie położy piątej serii Lost tak jak to zrobił z nowym serialem “Fringe“. Chociaż nie jestem fanem to ciekawi mnie też jak wyjdzie mu “Star Trek“.

4 komentarzy do “Lost 5 za dwa miesiące”

 1. tml

  poczekamy, zobaczymy ;) choc musze sie przyznac, ze z kazda kolejna seria moj zapal do ogladania tego serialu jest coraz mniejszy… ale to chyba tak z kazdym serialem, ktory trwa troche dluzej ;) 2. Dalej

  Jest sporo nowych “migawek”, oczywiście nie można tego nawet nazwać teazerem. 3. mariusz

  Tml, to raczej naturalne, że rozciąganie na kilka sezonów powoduje zmniejszenie ciśnienia i zainteresowania. I fakt, inaczej teraz się ogląda, niż początkowe serie, ale mnie osobiście Lost jeszcze ciągle interesuje. 4. ubik

  Oj ja nie mogę się doczekać
  A`propos Fringe, kurde szkoda że położyli taki fajny temat – miałem nadzieję na załatanie luki po X Files… w zasadzie, imho, trudno jest określić co zawiniło – średni scenariusz (mi brakuje powiązań pomiędzy odcinkami) czy baaardzo przeciętna gra aktorska.
  Za to Heroes s3 i Sarah Connor s2 – palce lizać :)Zostaw komentarz

Trackback: https://blog.9gods.com/2008/11/24/lost-5-za-dwa-miesiace/trackback/