Nowa strona Tomasza Opasińskiego

Tomasz Opasiński.

Jakiś czas temu Tomasz Opasiński zmienił wygląd swojej strony. Wróciły kategoria: plakaty i dodane zostało kilka nowych. Jeśli chodzi o produkcje filmowe to udało mi się zauważyć kilka nowych prac, chociaż muszę przyznać ze nawigacja utrudnia oglądanie. Przydałyby się przyciski ‘next’ i ‘previous’, albo chociaż żeby kliknięcie w powiększenie plakatu pokazywało kolejny. Tak czy inaczej cieszę się, że znowu można oglądać nowe prace Tomasza.

7 komentarzy do “Nowa strona Tomasza Opasińskiego”

 1. Franko

  Do flasha Pan Tomasz nie ma szczęścia, ale plakaty robi fantastyczne. 2. Paul

  nie wchodzę tam! nie ma mowy 3. !T

  …jak inaczej rozwiazalibyscie ten problem…? okolo 2000 jpg-ow do pokazania, o roznych rozmiarach… w roznych kategoriach.

  pozdrawiam
  ~T 4. mariusz

  Jeśli chodzi o mnie to tak jak pisałem w notce, brakuje przycisków ‘poprzedni’, ‘następny’.

  Zbyt długo zabiera zamknięcie plakatu i klikanie na kolejny. Kliknięcie na prawą część plakatu, żeby zobaczyć nowy i lewą, żeby zobaczyć poprzedni zaoszczędziłoby użytkownikowi kilkuset klików :)

  Jeśli zmieniam grupę w trakcie jak ładowane są jej elementy, to gdy już wchodzę na nową widzę ładujące się (dokańczające) miniatury z poprzedniej.

  Szkoda też, że szybko nie mogę sprawdzić czy doszły jakieś nowe prace. Trzeba mieć szczęście, żeby coś wyłapać :) 5. !T

  …strona ma nieco glebsze zalozenia niz tylko czyste portfolio… dziala jak “kalendarz adwentowy” a nie typowa galeria – jeden moment = jeden obraz. nie jest (ze wzgledu na rozmiary plikow) nastawiona szybkosc, szybkieprzewijanie, szybkie ogladanie, szybkie wszystko… wlecze sie nieco i to fakt niezaprzeczalny ale F1 nie miala byc nigdy. co do “nowosci najpierw” to nie jest ten typ strony… to nie jest CNN czy BBC… to statyczne zrodlo obrazu, przekazu… zaprojektowalem ta strona wg pewnej filozofii. zostanie jzu taka na conajmniej rok… nie mam czasu na aktualizacje i modyfikacje – na codzien zajmuje sie czym innym.

  pozdrawiam
  ~t 6. !T

  …macie moze jakies konkretne przyklady tego jak moglaby wygladac taka strona… mowie konkretne aby nie uzywac wyrazen: jakos, najlepiej jakby, fajnie by bylo gdyby… :)
  ~t 7. Marcin Meier

  Ta strona to dzieło sztuki. Osobiście rozkoszuję się każdą chwilą spędzoną na jej przeglądaniu. Na pewno sam content wpływa znacząco na moją opinię, ale jestem pod dużym wrażeniem pomysłu i wykonania strony.

  To także wspaniałe źródło inspiracji, choć może nie dla osób które potrzebują do tego przycisku “następny”, żeby przeglądać z prędkością 25 fps – bez urazy ;)
  Być może na wolniejszym łączu komfort spada, ale wszystko zależy od tego po co się na stronę wchodzi.
  Ja za pierwszym razem spędziłem na stronie koło godziny i nawet nie pomyślałem, że czegoś mi brakuje.

  Natomiast zgodzę się, że przy regularnym przeglądaniu w poszukiwaniu nowych prac Tomasza można być lekko rozczarowanym. Ale to można rozwiązać choćby prostymi znacznikami na miniaturach lub w jakiś inny bardziej kreatywny sposób …

  Jako pasjonat filmu, fotografii i projektowania graficznego jestem zachwycony! Prezentacja full screen i sposób wyświetlania odseparowuje prace w sposób, który pozwala mi całkowicie skoncentrować się na dziełach. Czysta przyjemność :)Zostaw komentarz

Trackback: http://blog.9gods.com/2009/04/06/nowa-strona-tomasza-opasinskiego/trackback/