Praca, prawo jazdy, projekty

Dawno mnie tu nie było, chociaż wydawało mi się, że będzie dokładnie odwrotnie i będę miał czas pisać częściej. Dwa tygodnie temu zrezygnowałem z pracy i miałem nadzieję na małe wakacje domowe, ale mam tak dużo projektów, w szczególności jeden bardzo czasochłonny, że pracuję co prawda z domu, ale ciężej i więcej niż wcześniej. Pomimo tego szczegółu jestem zadowolony z decyzji.

W ten piątek zdałem egzamin na prawo jazdy i bardzo się cieszę, bo już trochę mnie męczy ganianie wszędzie autobusem w deszczu, z zimnym wiatrem i innymi szkockimi upiększaczami pogody. Teraz tylko pozostaje kupić jakiś samochód.

Jak już się tak informacyjne zrobiło to dodam, że

 • jest już WordPress 2.5.1
 • Guillermo del Toro (ten od Labiryntu Fauna) będzie reżyserował Hobbita. Trochę się obawiam co z tego wyjdzie, a też trochę dziwnym zabiegiem jest zamiar podzielenia filmu na 2 części.
 • Grzesiek startuje ze swoim Pencil Rebel 2 pierwszego maja
 • Iron Man i nowy Hulk mają sceny gdzie oba filmy się zazębiają – ciekawe posunięcie. Poprzedni Hulk jak dla mnie był kiepski. Na nowego pójdę jednak do kina bo jestem ciekawy jak to się stało, że Edward Norton napisał ten scenariusz i zagrał w tego typu filmie.
 • Lost powrócił, niestety tylko na kilka odcinków.

5 komentarzy do “Praca, prawo jazdy, projekty”

 1. Łukasz :]

  Za którym razem prawko zdane, jesli to nie tajemnica?

  Co do Hobbita, szkoda, że nie Jackson… del Toro może to zrobić zbyt po swojemu, nie chcę, żeby Hobbit był tak mroczny jak Labirynt… mimo, że Labirynt był świetny, no ale… 2. Franko

  A ja nie wiem czy chcę, bo książki nie czytałem… ale Labirynt był fantastyczny. Na pewno wyjdzie z tego coś ekstra, byle dożyć :) 3. mariusz

  Łukasz,
  za trzecim :) 4. Grzegorz

  Hey mate, podeslij mi prosze vectora. 5. Hot

  A ja zdałam za 2 ale to już było kilka lat temu ;)Zostaw komentarz

Trackback: https://blog.9gods.com/2008/04/27/praca-prawo-jazdy-projekty/trackback/