Nowe Gadu-Gadu

Ściągnąłem sobie wersję beta Nowego Gad-Gadu. Jakiś czas temu rzuciłem okiem na wersję alfa, ale wyglądała tak paskudnie, że wydawało mi się, ze to jakiś trojan wyłudzający hasła, a nie nowa wersja GG. Po ściągnięciu wersji 8 przekonuje się, że lepsza jednak stara, zwykła skórka niż 9 nowych fantastycznie kolorowych i bezużytecznych skórek dla dzieci w wieku lat siedmiu.

Zgaduję, że te dziewięć okropnych skinów zostanie już do wersji finalnej. Może warto byłoby się pokusić o jedną, prostą i funkcjonalną skórkę dla ludzi którzy Gadu-Gadu używają do komunikacji, a nie kalibrowania domowych kolorofonów? Zwłaszcza, że pamiętam na Digarcie był konkurs na skórki i były co najmniej 3 genialne produkcje (przykład 1, przykład 2, przykład 3), których by nie powstydził się żaden światowy komunikator. Co się z nimi stało?

3 komentarzy do “Nowe Gadu-Gadu”

 1. ludwik

  gadu gadu ssie jako aplikacja. choć jako sieć pewnie też… wydaje mi się, że ten pierwszy projekt został w sumie użyty, ale w gg 7.0. generalnie gg7.0 jest do tego projektu podobne. może po prostu niektóre elementy musieli dostosować? 2. mariusz

  Nawet i GG7 daleko niestety do pierwszego projektu :) 3. mariusz

  Webowe GG 3.0 wygląda o niebo lepiej niż te skróki w GG8.
  http://web.gadu-gadu.plZostaw komentarz

Trackback: https://blog.9gods.com/2008/07/03/nowe-gadu-gadu/trackback/