WoW Compare.

Grałem kiedyś chwilę w grę World of Warcraft i jak każdy noob nie do końca wiedziałem jakie statystyki postaci rozwijać. Zacząłem więc obserwować na Armory statystki innych ludzi grających moją klasą. Problemem było przełączanie się między zakładkami przeglądarki, zapamiętywanie liczb i ogólny bałagan jeśli porównywałem więcej niż dwie postaci. Dlatego stworzyłem witrynę WoWcompare.com gdzie można porównać na tej samej stronie do 5 różnych postaci.

Można sprawdzić statystyki graczy z różnych serwerów, w tym także amerykańskich. Oczywiście od użytkownika zależy jakie postaci porównuje, wiadomo, że nie ma sensu sprawdzać czy warrior ma lepsze statystyki niż priest.

Jest to wersja beta, także proszę o wyrozumiałość i informacje dotyczące ewentualnych błędów.

3 komentarzy do “WoWcompare.com porównywanie postaci z World of Warcraft”

 1. Riddle

  Wiesz co jest Ci potrzebne? Link “Example” ładujący przykładowe 5 postaci, dla ludzi którzy nie za bardzo wiedzą o co chodzi. :) 2. mariusz

  No właśnie zauważyłem, że ludzie nie wpisują nicków postaci, tylko zmieniają serwer i czekają na cud :) 3. krewetki

  Witam. Wlasnie wpadlem na ten wpis jak szukalem porownywarki postaci z wowa. Czy strona nie dziala tylko tymczasowo? Czy znacie jakies dzialajace?. Odpowiedzcie prosze. Bede sprawdzal tu wpisy.
  Pozdrawiam
  MaxZostaw komentarz

Trackback: https://blog.9gods.com/2009/06/30/wowcompare-com-porownywanie-postaci-z-world-of-warcraft/trackback/