Zapowiedzi filmowe 7

Avatar. The Men Who Stare At Goats. The Blind Side.

Avatar
Pojawił się trailer i od razu zrobił dużo szumu, głównie za sprawą rozczarowanych widzów. Po obietnicach Camerona, że będzie to prawdziwa rewolucja pod względem techniczno-wizualnym widzowie oczekiwali czegoś więcej niż dostali, chociaż krążą pogłoski, że (chyba) 15 minutowa zapowiedź wyświetlana w kinach robi zupełnie inne wrażenie. Faktycznie niebieskie postaci nie wyglądają super realistycznie, a raczej bajkowo, ale mnie akurat to nie zraża. Bardziej ciekawi mnie temat przenoszenia świadomości do innego ciała, chociaż nie spodziewam się dogłębnego wniknięcia w te okolice. Mimo wszystko to wystarcza aby mnie zaciekawić, co na przykład nie udało się trailerowi nowego filmu z Bruce Willisem “Surrogates”, mimo podobnego motywu.
trailer, oficjalna strona

The Men Who Stare At Goats
Wygląda jak komedia, ale nie trailer zbytnio mnie nie rozbawił, za to ciekawa obsada i nietypowy temat przyciągają.
trailer, oficjalna strona

The Blind Side
Lubię Sandrę Bullock, lubię też filmy obyczajowe, bo na ogół nie mają tak banalnych fabuł jak wakacyjne blockbustery, więc na pewno idę zobaczyć ten film.
trailer, oficjalna strona

Inception
Jak na razie jest tylko tajemniczny teaser trailer i dwa nazwiska: Leonardo diCaprio i Christoper Nolan. I jak na razie wystarczy, że żeby mnie zaciekawić. Nolan ma dużego plusa za świetny The Prestige, a DiCaprio już dawno udowodnił, że jest dobrym aktorem. Zobaczymy co przyniesie pełny zwiastun.
trailer

2 komentarzy do “Zapowiedzi filmowe 7”

  1. marcin

    co powiesz na Law Abiding Citizen?
    http://www.youtube.com/watch?v=w87UlINbcWE  2. mariusz

    Może być ciekawy, ale na ogół nie przepadam za filmami, które podsuwają pomysły młodocianym gangsterom :)Zostaw komentarz

Trackback: https://blog.9gods.com/2009/08/30/zapowiedzi-filmowe-7/trackback/