Zapowiedzi filmowe 6

W kinach obecnie posucha, ale na horyzoncie (czasami dalekim) jest kilka filmów, które przyciągnęły moją uwagę.

Flash of Genius – Zapowiada się dramat sądowy. Walka profesora uniwersyteckiego z producentami samochodów o uznanie autorstwa jego projektu wycieraczek. Brzmi dziwnie, ale wydaje się interesujące.

Traitor – Don Cheadle w historii szpiegowskiej.

Burn after reading – Komedia kryminalna z niezłą obsadą: Brad Pitt, Clooney, Tilda Swinton i Malkovich.

Quantum of Solace – Nowy James Bond. Casion Royale okazało się być dobrym filmem, ciekawy jestem jak poradzi sobie kolejna produkcja.

The Day the Earth Stood Still – Remake filmu z 1951 roku o przybyszu z innej planety, który przestrzega światowych liderów przed wyścigiem zbrojeń i ewentualnymi konsekwencjami decyzji o przeniesieniu konfliktu w kosmos. W nowej wersji gra Keanu Reeves, a trailer zapowiada ciekawy film.

Hellboy 2 i Mummy 3 – Świetnie zrobione lokacje, potwory – ogólnie scenografia. Bez skomplikowanej fabuły, po prostu kino na piątkowy wieczór. Trzy zabawne filmiki promocyjne do Hellboy 2.

Terminator Salvation – Jedynka była fajna, potem już nudy ostre, za to w czwórce gra Christian Bale. A i teaser intrygujący.

The Curious Case of Benjamin Button – Dość surrealistyczna historia o człowieku, który zamiast starzeć się młodnieje z czasem. Ponownie Brad Pitt.

3 komentarzy do “Zapowiedzi filmowe 6”

 1. jarv

  co do Bonda – Craig sie poswiecil, by Casino bylo dobre (wybil zdaje sie dwie jedynki w trakcie zdjec) – bylo dobre. Teraz sie znowu poswiecil (ponoc stracil koncowki dwoch palcow…) – wiec licze, ze tez bedzie niezle kino. Ale sam trailer…. jakis taki sredni. 2. Blogomotive

  Christian Bale nie dość, że jest mistrzowskim aktorem, to jeszcze coraz lepsze role dobiera: Batman, Terminator… Szacuneczek. Oby w AvP nie poszedł tylko, bo tam ludzie szybko giną… ;) 3. Cytaty

  “Terminator Salvation – Jedynka była fajna, potem już nudy ostre, za to w czwórce gra Christian Bale. A i teaser intrygujący.”

  Mi podobały się wszystkie poprzednie części tej serii, chociaż wg oceny znajomych, z którymi je oglądałem, były fatalne.
  Nie wiem dlaczego…Zostaw komentarz

Trackback: http://blog.9gods.com/2008/07/17/zapowiedzi-filmowe-6/trackback/