Prison Break seria 2

Prison Break series 2.

W czasie gdy oglądałem pierwszą serię “Prison Break” dostawałem sygnały, że druga jest już słabsza i rozczarowywująca. Obejrzałem już co wyszło do tej pory z serii drugiej i stwierdzam, że jest dobrze. Oczywiście, że to nie to samo co jedynka, ale to, że jest inaczej to moim zdaniem zaleta. Już dłużej producentom przeciągać nie wypadało z szacunku dla nerwów odbiorcy, a i trochę już mury więzienia zaczęły robić się przynudnawe.

W serii drugiej postacie stały się trochę mniej płaskie i oczywiste: są wyrzuty sumienia, negatywne cechy u byłych aniołków i odkryte motywy działania tych niegrzecznych. Jest jeszcze bardziej dramatycznie i absurdalnie nieoczekiwanie :) Szkoda tylko niektórych “bohaterów”.

Mam nadzieję, że dalsze odcinki będą jeszcze ciekawsze i że serii trzeciej nie będzie.

8 komentarzy do “Prison Break seria 2”

 1. mariusz

  Przyznać się ile osób sprawdziło stronę, którą podał Michael (tą przez którą mieli się kontaktować) :] 2. mariusz

  Komentarze w stylu “gdzie ściągnąć?” od teraz będą kasowane. 3. Sami skazańcy na Paweł Lipiec

  […] 9bogs […] 4. amatra

  Hejka,obejrzałam pierwszą serie i jestem zachwycona!!! błagam,czy ktoś może mi podać link na 2 serie?? moj mail to:amatra111@o2.pl 5. CZtery rogi

  Hej! podobnie jak amatra oglądnełam prierwsza serie a teraz poszukuje 2. Jeśli macie liki to piszcie, prosze: cztery_rogi@wp.pl 6. smutna

  jak sciagnac prisoon break 2 poozcie mi i gdzi sciagnac polskie napisy 7. brylaq

  17 episod już jest….no to załaczam cd uciekinierów :-) 8. dj-olga

  o matko ten wentworth miller jest po prostu cudowny, film tez jest super!!!! szkoda ze to az za oceanem powstaja takie hity;/// pozdro!!!!